KONST / Oljemålningar / Oljemålning 6732300
nr 673 2300
Dorothea Landau da Fano
(1878-1938)
Oljemålning, Monogramsign. o daterad, Porträtt, 20, 5x15, 5, oramad
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 13 december 2010
12/12 23:06:29
1.000 kr
13/12 15:05:04